1996 Senesinden beri

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Güzellik, kadınların kendilerini en iyi hissettikleri anlarda ortaya çıkar.

2023 Koleksiyonumuzda

Özgüvenlerini arttırmaları ve güzelliklerini ortaya çıkarmaları için özenle seçilmiş iç giyim ürünleri sunuyoruz.

Sheima Lingerie

Hakkımızda

Sheima, 1996 yılında yolculuğuna başlayan lüx kadın giyim sektörünün lider markasıdır.

Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için üretimden tasarıma kadar her departmanında profesyonel ve yetenekli bir ekibe sahibiz. Kaliteden, doğruluktan ve zamanından asla ödün vermemek için titizlikle çalışıyoruz.

Sheima olarak, sürdürülebilir ve başarılı bir hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun ürünleri sunmak için piyasa trendlerini yakından takip ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı konusunda titizlikle seçimler yapıyor ve müşterilerimize uzun süreli kullanım imkanı sunuyoruz.

Aynı zamanda, müşteri memnuniyetini sağlamak için etkili iletişim ve çözüm odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını anlamak, taleplerini dikkate almak ve en iyi çözümleri sunmak için özenle çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir sorun veya şikayet durumunda hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olmak için her zaman hazır bulunmaktadır.

Güzellik, kadınların kendilerini en iyi hissettikleri anlarda ortaya çıkar. Ve iç giyim, bu güzelliği daha da vurgulamak için mükemmel bir fırsattır. 2023 Koleksiyonumuzda kadınların kendilerini özel hissetmeleri, özgüvenlerini arttırmaları ve güzelliklerini ortaya çıkarmaları için özenle seçilmiş iç giyim ürünleri sunuyoruz.

Kadınlar için üretiyoruz

Özgün tasarımcılar

Sheima markamız bir çok kategoride kadın giyim ürünlerini profesyonel tasarımcıları ve özgün içeriklerle kullanmış olduğu kaliteli kumaşların uzun vade kullanım imkanı sunmasıyla üretmektedir.

GELİN

Gelinlik kategorisinde ürün üretimi.

İÇ GİYİM

İç giyim kategorisinde ürün üretimi.

SABAHLIK

Elbise kategorisinde ürün üretimi.

GECELİK

Bornoz kategorisinde ürün üretimi.

PİJAMA

Pijama kategorisinde ürün üretimi.